30-35 millió forint saját forrásból az azbesztszennyezés kezelésére

2026-06-01

30-35 millió forint saját forrásból az azbesztszennyezés kezelésére Kondora István polgármester meghívására egyeztetést tartottak a polgármesteri hivatalban az azbesztszennyezés kezelése érdekében. A megbeszélésen jelen volt mások mellett Strompová Viktória országgyűlési képviselő, a Sárváriakért Egyesület elnöke és dr. Szijártó Valéria címzetes főjegyző is. A tanácskozáson arra a döntésre jutottak, hogy az önkormányzat saját forrásból kezdi meg a mentesítést. Az útfelújítási pénzből 30-35 millió forintot csoportosítanak át a célra -nyilatkozta Kondora István polgármester.