2026-06-01
A Fülöp Borozó és Zöldfa Italker a következő szezont a Szuperligában kezdi megA Fülöp Borozó és Zöldfa Italker TSE a következő szezont a legmagasabb osztályban a Szuperligában kezdi meg. Az új idényre a csapat már új vezetőedzővel készül fel. Magyar Zoltán irányítja a Szuperligában a Fülöp Borozó és Zöldfa Italker TSE csapatát, aki nagyon jó csapatnak nevezte a sárvári együttest.