Jövő héten kilenc alkalommal lesz véradás Vasban

2026-01-16

Jövő héten kilenc alkalommal lesz véradás Vasban Az Országos Vérellátó Szolgálat tájékoztatása szerint január 19. és 23. között összesen kilenc alkalommal lehet vért adni Vas vármegyében. Szombathelyen, a Területi Vérellátó Intézetben január 19-én, 21-én, 22-én és 23-án is lesz véradás. Ezenkívül öt helyszínen szerveznek véradást a vármegyében: január 19-én Szentpéterfán, 20-án délelőtt Szombathelyen, a Gépipari Szakgimnáziumban, majd délután Kenyeriben, január 21-én Ostffyasszonyfán, és 23-án Bögötön várják a véradókat. A véradáshoz szükséges dokumentumok: a személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya.