Több száz öreg diák találkozott a gimnáziumban

2026-06-04

Több száz öreg diák találkozott a gimnáziumbanA Tinódi Gimnázium és az Öregdiákok Baráti Köre ebben a tanévben is megszervezte hagyományos érettségi találkozóját az intézmény tornacsarnokában. A délelőtti ünnepségre a 35 éve vagy annál régebben érettségizett öregdiákokat várták, a délutáni találkozóra pedig a 30 éve vagy annál korábban végzett tinódisokat hívták. A délelőtti közgyűlésen megjelenteket Pintérné Zámbó Zsanett, az Öregdiákok Baráti Köre elnöke köszöntötte, aki hangsúlyozta: a sárvári hagyomány egyedülálló az országban.